4Organizuję warsztaty rozwojowe w oparciu o metody pracy z ciałem, które bazują na metodach pracy z ciałem oraz z bioenergią. Inspirowane medycyną Wschodu, fizyką kwantową, psychosomatyką oraz naturalnymi, alternatywnymi terapiami ( m.in. arteterapia, choreoterapia) oraz bioenergetyką.

Warsztaty dają możliwość doświadczania szeregu technik i ćwiczeń praktycznych, które pozwalają lepiej poznać siebie i swoje ciało. Umożliwia to uwalnianie się od codziennych napięć i niweluje poziom stresu. Uczestnicy uczą się też, jak umysł wpływa na ciało i odwrotnie. Zwiększając swoją samoświadomość w znacznym stopniu poprawiają swoje zdrowie i samopoczucie.

Warsztaty są dla każdego, kto pragnie rozwoju, zmiany, wzrostu świadomości, szuka sposobu, aby wyrazić się, odnaleźć i uwolnić swoje zasoby. Aby wziąć udział, nie wymagane jest wcześniejsze doświadczenie w pracy z ciałem, ani przygotowanie fizyczne. Ćwiczenia dostosowane są do indywidualnych potrzeb każdego z uczestników.

Body eMotion ( ciało – ruch – emocje )

Każdy z nas stanowi swego rodzaju ładunek, potencjał energetyczny. Nasze ciało, nasze otoczenie jest zmaterializowaną energią emocji, myśli, doświadczeń i przeżyć każdego z nas. Mamy wpływ na to, na co skierujemy swoją energię i w jaki sposób się ona dla nas zmaterializuje.

Body eMotion to ćwiczenia, techniki, ruchowe i mentalne, które w odpowiedni sposób zastosowane, pozwalają nam kreować nasze zdrowie, życie i naszą rzeczywistość, tak, jak tego pragniemy. To uwalnianie napięć z ciała, związanych z niewyrażonymi emocjami oraz z przechowywanymi w pamięci komórkowej doświadczeniami.

Pozytywny OUTDOOR

W życiu zdarzają się takie momenty, że nie wiesz, co zrobić, dokąd pójść, kim na prawdę jesteś. Masz dosyć codzienności, pragniesz zmiany. To naturalne, każdy z nas doświadcza takich chwil.  Trening nurtu BODY&MIND, medytacja w ruchu  oraz inne formy pracy nad rozwojem samoświadomości mogą wówczas okazać się pomocne.

Podczas wyjazdowych sesji plenerowych łączymy ruch i sesje pogłębionej rozmowyw połączeniu z kontaktem z naturą, ćwiczeniami uważności  i koncentracji.

 

Kurs Treningu Pozytywnego

Z dnia na dzień zwiększa się ilość potwierdzonych naukowo dowodów na to, iż regularna aktywność fizyczna usprawnia codzienne funkcjonowanie, zapobiega chorobom, poprawia nastrój.

Ruch, w połączeniu z racjonalnym odżywianiem oraz umiejętnie zorganizowanym czasem na odpoczynek i relaks, stanowi receptę na długie i spełnione życie.

Chcesz zadbać o siebie, zacząć zmieniać się na lepsze, „doładować biologiczne akumulatory” ? Weź udział w Kursie Treningu Pozytywnego

Biorąc udział, dowiesz się, jak :

  • dobrać zgodnie ze swoimi potrzebami, predyspozycjami oraz możliwościami rodzaj aktywności fizycznej oraz jak wykonywać ćwiczenia, które poprawią Twoją sprawność, jednocześnie dbając o Twój komfort, a także odświeżą przepracowany umysł, pomagając poczuć się lekko i pełnym nowej energii
  • przygotowywać dobrane do Twoich indywidualnych potrzeb posiłki, jakie stosować produkty, co warto jeść, aby szybko uzupełniać substancje odżywcze, bez nakładu czasu i energii, zdrowo, będąc w pracy, na wyjeździe i w każdej innej sytuacji.
  • stosować unikalne, możliwe do wykonania w każdym miejscu i czasie metody i ćwiczenia na efektywne zregenerowanie swojego organizmu oraz odreagowanie stresu a także sposoby na relaks i odnowę biologiczną pomagające utrzymać Twoją równowagę życiową

DSC_6298