Prowadzę regularne zajęcia z bodyART®,  Pilogi, Ogólnorozwojowego Fitness w Bielsku – Białej oraz w Pszczynie.

Grafik jest tworem dosyć dynamicznym, zmieniającym się w zależności od ilości chętnych na zajęcia. W razie wątpliwości, pytań, chęci dołączenia do danej grupy zachęcam do kontaktu ze mną. Telefon kontaktowy 606608723. Jeśli nie odbieram, to proszę o wiadomość – oddzwonię.

Aktualny grafik

Dzień tygodniaRodzaj zajęćGodzina zajęćMiejsceUwagi
PoniedziałekbodyART17:30-18:45Studio Dakini
Wtorek
Piloga19:45-21:00Szkoła Jogi Shanti
Środa
CzwartekFire Body 17:00-18:00B3
Piloga18:00-19:00B3
Piątek

 

bodyART®

 

bodyartbodyART® to metoda treningowa, której twórcą jest Robert Steinbacher. Bazując na jodze, tańcu, elementach sztuk walki oraz na treningu terapeutycznym i funkcjonalnym, stworzył system idealnie dopasowany do potrzeb współczesnego człowieka.

Podstawą bodyART® jest połączenie treningu i relaksu oraz wykorzystanie funkcji poszczególnych mięśni i organów ludzkiego ciała. Jest jednym z najbardziej wszechstronnych treningów. Porusza mięśnie szkieletowe, posturalne ( głębokie ), pracuje na powięzi, angażuje narządy wydzielania wewnętrznego (…). Praca zintegrowana z oddechem kształtuje świadomość ciała, trening jest przez to bardzo energetyczny. Efektem ćwiczeń jest nie tylko smuklejsza i zgrabniejsza sylwetka, ale także wewnętrzny spokój i relaks.
 

 

JOGA
 
Praktykowanie jogi prowadzi do budowania świadomości ciała i oddechu oraz lepszego zrozumienia i czucia organizmu.

Poprzez asany (pozycje) przyjmowane na zajęciach uczestnicy mają nauczyć się kluczowych umiejętności w pracy z ciałem czyli stabilności, rozluźnienia (wolności od napięcia) oraz synchronizacji oddechu z ruchem.

Joga jest ponadczasową i praktyczną nauką, rozwijającą się przez tysiąclecia, zajmującą się fizycznym, psychicznym, moralnym i duchowym rozwojem człowieka.

W praktyce nie liczy się wiek, płeć, a jedynie chęć poprawy jakości swojego życia. JOGA jest doskonałym środkiem leczniczym zapobiegającym wielu chorobom na podłożu cywilizacyjnym oraz psychosomatycznym, takim jak:

bóle pleców, bóle reumatyczne, bóle głowy,
bezsenność, zmęczenie,
nadwrażliwość,
otyłość,
problemy żołądkowe, problemy jelitowe,
alergie,
żylaki,
nadciśnienie, zaburzenia krążenia,
cukrzyca,
depresja,
osteoporoza, i in.

 
 
PILOGA
 
PILOGA to fuzja Pilates i Jogi.

Zajęcia nakierowane na kształtowanie stabilizacji i wzmacnianie głównie mięśni brzucha oraz tych odpowiedzialnych za „zdrowy kręgosłup” i zwiększenie zakresu ruchu poprzez rozciąganie. Skutkiem dodatkowym jest modelowanie sylwetki 😉

Odpowiednie dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności.
Dzięki zawartości ćwiczeń oddechowych, sprzyjające również relaksacji i odprężeniu oraz niwelowaniu skutków codziennego stresu.

 

FIRE BODY 🔥
Rodzaj treningu interwałowego, nastawiony na spalanie tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji, całościowe kształtowanie sylwetki.

Functional Fire Body – ogólnorozwojowy trening, wzmacniający wszystkie partie mięśniowe, z naciskiem na głębokie mięśnie stabilizujące, doskonale kształtuje i rzeźbi ciało. Funkcjonalna praca ciała w klimacie treningu interwałowego , skierowana na świadomość ruchu, przy wyjątkowej muzyce, której tempo sprzyja spalaniu tkanki tłuszczowej a także pomaga zrelaksować umysł. Na zajęciach wykorzystywane są piłki funkcjonalne, małe piłki gimnastyczne, niestabilne podłoże oraz ciężar własnego ciała.

 
 
MAMA PLUS
 
Aktywność ruchowa w czasie ciąży jest bardzo ważna dla zachowania zdrowia Waszego i Waszego nienarodzonego jeszcze dziecka.
Proponujemy Wam zajęcia ruchowe o niewysokiej intensywności, powstałe specjalnie dla kobiet w ciąży oraz przyszłych mam. Zajęcia te to doskonały sposób na radzenie sobie z dolegliwościami, jakie niesie ze sobą okres ciąży oraz na przygotowanie zarówno fizyczne jak i psychiczne przyszłej mamy na przyjście na świat maleństwa a także na jej szybki powrót do formy po porodzie.

Podczas zajęć wykonywane są m.in.
ćw. oddechowe
ćw. kształtujące i korygujące sylwetkę
ćw. wzmacniające
ćw. relaksacyjne i odprężające